У Харкові відбулася Міжнародна конференція з питань інтелектуальної власності - akademia kharkivУ Харкові на базі Національної академії правових наук України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання інтелектуальної власності та інноваційного розвитку», учасниками якої стали фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

Конференція була присвячена актуальним проблемам захисту інтелектуальної власності та впровадженню її об’єктів у реальний сектор економіки в умовах побудови інноваційної моделі розвитку України.

У роботі заходу взяли участь заступник Голови Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Володимир Дмитришин, фахівці Державної служби та Державного підприємства «Український інститут промислової власності».

Володимир Дмитришин представив до уваги учасників заходу детальний аналіз напрямів діяльності Державної служби. За даними його доповіді, наразі розробляються пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства у сфері інтелектуальної власності. При Державній службі створена й працює робоча група, метою діяльності якої є вивчення питання необхідності внесення змін до Книги IV Цивільного кодексу України «Право інтелектуальної власності» з урахуванням практики застосування норм цього кодексу та сучасних тенденцій розвитку міжнародного права.

Конференція зібрала керівників центральних і місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, науковців, фахівців у галузі права, економіки, соціології, представників бізнесу та інших зацікавлених осіб.

Робота заходу проходила у формі тематичних дискусій: учасники конференції працювали у двох секціях, організованих залежно від предмету обговорення:

«Актуальні питання захисту прав інтелектуальної власності»;

«Правове забезпечення інноваційного розвитку національної економіки: проблеми і механізми їх вирішення».

 За матеріалами прес-служби Державної служби інтелектуальної власності України

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “У Харкові відбулася Міжнародна конференція з питань інтелектуальної власності”
  1. Держава не виконує свої обов язки що до забезпечення права інтелектуальної власності-про що ж тоді конференція?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *