Студенти Закарпаття створили колекцію туристичних марок -В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація перших в Україні регіональних поштових марок, присвячених туризму. Колекцію з 30 марок з різними зображеннями, присвяченими туристичним фестивалям, послугам та продукції Закарпаття, продемонстрували самі розробники  – студенти кафедри туризму УжНУ.

Як розповів Максим Дундар, таке завдання студенти 1-го курсу отримали від кафедри туризму.

«У кожного на нашому курсі була індивідуальна робота – кожен мав свою туристичну подію чи фестиваль, що проводиться на Закарпатті, – каже Максим.-  Кафедра туризму УжНУ є найпотужнішою. У навчанні викладачі роблять більший наголос на практичній частині матеріалу програми, ніж на теоретичній. Дають студентам завдання створити продукт, який потім презентують. Нам, першому курсу, задали створити марки.

Старші курси мають інші завдання: розробляють конверти, магніти, які також пов’язані із туристичними фішками нашого краю.

За словами самих студентів, у них  ще є багато інноваційних ідей, які їм і надалі допомагатимуть втілювати викладачі. Першокурсники не жалкують, що вступили на кафедру туризму УжНУ.

За матеріалами сайту zaholovok.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *