Студенти Київського університету ім. Б.Грінченка підняли прапор Євросоюзу - prapor evroНезвичний захід відбувся днями навпроти головного корпусу Київського університету ім. Бориса Грінченка. Тут зібралось кількадесят людей: представники студентського парламенту, ректорат і студенти. Багато хто тримав у руках жовті або блакитні кульки, ще дехто – українські прапори. Лунав гімн. Але апофеозом дійства стало підняття стягу Євросоюзу.

Спочатку його урочисто пронесли четверо студентів. Потім прапор закріпили та підняли. Тепер перед головним корпусом вишу у повітрі 4 прапори: блакитно-жовтий, університету, міста Києва та Євросоюзу, повідомляє офіційний веб-сайт Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Таким чином київський виш висловив свою підтримку підписанню політичної частини угоду про асоціацію з ЄС, що відбулось 21 березня.

«Студентська громада нашого університету виголосила своє бажання йти у напрямку євроінтеграції, і хоч ми йшли важким шляхом із втратами, болем, горем, але ми дійшли наших омріяних зірок. Ці 12 зірок також є символом оберегу матері Божої, і, я впевнена, що наша країна знайде своє місце під цими зірками, що символізують добро та захищатимуть нашу країну від усього лихого, злого та нечесного», – пояснила президент студентського парламенту Анастасія Григорчук.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *