Партнерство заради безпечного майбутнього - 38102312 1Для забезпечення виконання завдань Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки Міністерство освіти і науки, молоді та спорту спільно з Громадською організацією «Дитячий фонд здоров’я через освіту» розпочинають впровадження проектів за підтримки Глобального Фонду та Європейського союзу.

12 – 17 листопада 2012 р. у м. Києві відбувся Всеукраїнський семінар з питань планування, впровадження, моніторингу та оцінки зазначених проектів у якому взяли участь представники управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій та інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Семінар розпочався Всеукраїнською нарадою «Партнерство на національному і регіональному рівнях задля забезпечення дієвості освітнього сектора у протидії епідемії ВІЛ/СНІДу», організованою Міністерством спільно з Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Учасники наради обговорили спільні проблеми з впровадження якісної превентивної освіти у навчальних закладах та ідеї щодо їх вирішення, сформулювали пропозиції до плану спільних дій щодо реалізації завдань проектів за підтримки Європейського Союзу і Глобального фонду.

Під час семінару були розглянути основні завдання проектів за підтримки Глобального фонду і Європейського Союзу, спрямовані на виконання завдань Загальнодержавної програми та кроки щодо їх реалізації, питання залучення молоді та батьків до реалізації профілактичних програм з репродуктивного здоров’я та статевого виховання.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *