10 – 12 листопада 2012 року в м. Мілан (Італійська Республіка) відбувся ювілейний XX Чемпіонат світу з гирьового спорту, в якому взяли участь представники 24 країн. До складу збірної команди України увійшли двоє спортсменів із Буковини, жителі Кіцманщини — майстер спорту, тренер-викладач Кіцманської Дитячої юнацької середньої школи «Колос» Петро Ілик та вчителька Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району Уляна Деревенко. Ці спортсмени вклали вагомий внесок у перемогу збірної команди України. Петро Ілик у ваговій категорій до 70 кг став Чемпіоном світу, як у ривку, так і в поштовху, та в сумі двоборства. Уляна Деревенко у ваговій категорії до 60 кг серед жінок теж здобула звання Чемпіонки світу у ривку, виконала норматив кандидата в майстри спорту. Команда гирьовиків України на Чемпіонаті світу в Італії виборола перемогу, друге місце посіла молода команда Литовської Респу?бліки, на третьому місці — команда Республіки Білорусь. Паралельно із Чемпіонатом світу в Мілані проходив відкритий Чемпіонат Італії, в якому наші земляки також стали переможцями. На цьому здобутки наших спортсменів не закінчуються, попереду їх чекають чергові міжнародні змагання та численні нагороди.