Олександр Острозький переміг у регбі Миколу Костомарова -Рівненські регбісти долучилися до участі в Дитячій регбійній лізі, що є загальнодержавною програмою Федерації регбі України. Проект стартував з Одеси, а цього року до нього приєдналися Івано-Франківськ, Харків та Рівне.

У першому турі на майданчик ДЮСШ № 4 вийшли чотири команди: «Томаш Замойський» та «Микола Костомаров» (НВК «Гармонія»), «Йожеф Любомирський» (ЗОШ № 8) та об’єднана команда дитячих будинків сімейного типу з Олександрії — «Олександр Острозький».

Тур із дербі відкрився між командами з НВК «Гармонія», вихованцями Миколи Балаушка, на якому домінували старші — команда «Томаш Замойський». Гра закінчилася з рахунком 20:0 на користь команди «Томаш Замойський».

Потім на майданчик вийшли вихованці Юрія Ковалюка — команди ЗОШ № 8 та Олександрії. Підсумковий рахунок 20:5 на користь команди «Йожеф Любомирський».

У двобої команд переможців — «Томаша Замойського» та «Йожефа Любомирського» перемогу святкували останні — 0:10 на користь команди ЗОШ № 8.

Заключним поєдинком туру стала зустріч команд «Микола Костомаров» (НВК «Гармонія») та «Олександр Острозький» (Олександрія). Гра закінчилася з рахунком 0:10 на користь команди «Олександр Острозький».

Наступний тур, у якому до учасників першого туру мають долучитись ще 3 — 4 команди, заплановано провести 17 квітня, у тому ж ДЮСШ № 4.

За матеріалами ogo.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *