Учені розробили особливі окуляри, які навіть в сумну і похмуру погоду дають змогу бачити світ, як при яскравому денному сонячному світлі. Така терапія здатна всього за 30 хвилин поліпшити настрій і позбавити від депресії.

Працюють ці диво-окуляри за допомогою 6 світлодіодів, що виробляють потужне світлове поле, яке відбивається прямо в очі за допомогою особливого вигнутого відбивача. За статистикою, сезонним розладам піддається кожна 50 людина.

Це тип депресії, що має сезонний характер, епізодичний, який виникає під час темних осінніх і зимових місяців. Офіційно вважається, що ця депресія виникає через брак сонячного світла, а чим більша відстані від екватора, тим поширенішою вона є. Ці окуляри призначені для носіння під час ранкових щоденних обов’язків, оскільки вони зовсім не перешкоджають баченню навколишнього світу. Розробили новинку троє данських учених – інженери-механіки, а тепер  їх може купити кожен.

Як рожевими окулярами лікують сезонну депресію - uhk

Творці стверджують, що достатньо носити ці окуляри всього півгодини на день і вони наповнять організм необхідною енергією і силами, позбавляючи депресії на час похмурої погоди. Окуляри заряджаються від простих батарейок і є унікальним запатентованим винаходом.

За матеріалами сайту svit24.net


Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *