Суд не доправив підлітка до в'язниці, а змусив прибирати рідну домівку - images3Суд у британському Бристолі ухвалив рішення не відправляти 18-річного грабіжника Джеймі Фрума у в’язницю і замість цього зобов’язав його допомагати мамі вдома.

Згідно з рішенням суду, хлопець повинен щодня прибирати ліжко, наводити лад у кімнаті, а також час від часу займатися пранням.  Фрум, виступаючи в суді, визнав свою провину в крадіжці речей, і погодився виконувати хатню роботу. При цьому він сказав, що вважає вирок “трохи суворим”, оскільки і до засідання, без судової постанови, він прагнув допомагати мамі з прибиранням. Проте хлопець наголосив, що суддя все-таки повинен був відправити його за грати.

Мати Фрума, 35-річна Мелані заявила, що задоволена рішенням і повідомила, що, на її думку, суддя був на її боці. При цьому депутат парламенту Девід Девіс розкритикував вирок і назвав його абсолютною ганьбою. “Грабіжники повинні сидіти у в’язниці”, – заявив він.  Як відзначає The Sun, Фрума можуть відправити до в’язниці в тому випадку, якщо його мати звернеться до суду і повідомить, що син ухиляється від виконання хатніх справ.

За матеріалами lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *