Студентам Горлівського педінституту повернули 62 тис. грн - грошіСтудентам Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов повернули гроші, які вони “в добровільному порядку” здали на оплату комунальних платежів ВНЗ . 

Про це повідомляє прокуратура Донецької області. “На виконання подання прокуратури Центрально-міського району м. Горлівки керівництвом ГДПІІМ кошти в розмірі 62 тис. грн повернуто в повному обсязі та поновлено права 300 студентів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Студентська рада навчального закладу прийняла рішення щодо благодійних внесків для відшкодування заборгованості за тепло-електропостачання.

Сплата проводилася добровільно, а у квитанції платежу зазначалося його призначення: «благодійний внесок для оплати комунальних послуг». Студенти перераховували на рахунок ВНЗ по 50-250 гривень. Всього за час проведення «благодійної акції» студенти перерахували навчальному закладу понад 60 тисяч гривень.

– Під час перевірки стало відомо, що на початку поточного опалювального сезону в гуртожитках інституту затримали підключення тепла на 10 діб. Причина – пошкодження теплотраси та її ремонт. Однак після ліквідації аварії відключень теплоелектропостачання у гуртожитку не було, – повідомили у прес-службі Донецької обласної прокуратури.

За матеріалами don.gp.gov.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *