Випускники економічних спеціальностей КНЕУ – найбажаніші робітники - studenty kneuЕксперти ділового видання «Деньги» проаналізували, випускників яких ВНЗ роботодавці готові насамперед брати на роботу. Як з’ясувалось, фахівці економічних спеціальностей, яких готує Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, – найбажаніші співробітники, повідомляє офіційний сайт вишу.

У будівельній сфері поза конкуренцією вихованці Київського національного університету будівництва та архітектури. Найбільше шансів при прийомі на роботу в аграріїв із Національного університету біоресурсів та природокористування України. Національний університет «Києво-Могилянська академія» готує найкращих гуманітаріїв. На вагу золота технічні фахівці з НТУ «Київський політехнічний інститут». А серед юридичних вишів перше місце – в Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.

Рейтинг склали шляхом опитування провідних компаній-роботодавців у кожній зі сфер. Виші оцінювали за 10-бальною шкалою: 0 балів віддали тим закладам, випускників яких компанії не візьмуть на роботу. 2 бали одержували ВНЗ, випускників яких компанія візьме на роботу в разі відсутності альтернатив, але з зарплатою нижчою за середньоринкову. 5 балів зарахували вишам, вихованцям яких пропонували середньоринкову зарплату. Найвищий бал – 10, отримували ті заклади, випускників яких роботодавці готові брати на роботу насамперед і платити зарплату вищу за середньоринкову.

Довідково:

Рейтинг, який щороку складає ділове видання «Деньги», не є офіційною статистикою Міністерства освіти та науки України, а лише окремим поглядом на підготовку фахівців у різних ВНЗ України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *