23 листопада 2012 року в Києві на базі науково-дослідного інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Моніторинг рівня здоров’я учнівської молоді».

Конференцію урочисто відкрив проректор з наукової роботи Університету менеджменту освіти професор Володимир Ляхоцький. З вітальним словом до учасників конференції звернулися головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту Світлана Фіцайло та професор кафедри філософії та освіти дорослих Університету менеджменту освіти Тетяна Бойченко.

У конференції взяли участь наукові співробітники Національної академії педагогічних наук України, Інституту гігієни та медичної екології імені О. М. Марзеєва та Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту, Харківського національного автомобільно-дорожного університету, методисти, педагогічні працівники навчальних закладів.

Під час круглого столу  «Підвищення рівня фізичної складової здоров’я школярів» учасники конференції ознайомилися з досвідом взаємодії навчальних закладів Дніпровського району міста Києва, педіатричної служби та центру спортивної медицини Головного управління охорони здоров’я м. Києва.

Під час другої частини конференції розглядалися різні аспекти організаційно-методичних засад моніторингу рівня здоров’я учнівської молоді. Зокрема, представлені результати моніторингових досліджень, проведених в Харківській та Сумській областях, з проблем впливу здоров’язберігального середовища на рівень здоров’я учнів та гігієнічних проблем активного моніторингу здоров’я школярів. Окрім того, обговорювалися актуальні проблеми сьогодення – тютюнокуріння підлітків та розвиток алкогольної залежності у молоді, розглядалися питання формування здоров’язберігальної компетентності учнів та підвищення компетентності педагогічних працівників з питань формування, збереження та зміцнення здоров’я дітей та підлітків.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу