Собака врятував дитину, яку мати залишила помирати в лісі - 55ea342 300Кінолог, тренуючи свого собаку в лісі, знайшов візочок з 2-річним хлопчиком. Німецька вівчарка відчула дитину та потягнула господаря у хащі, де від жаху плакав хлопчик, повідомляє “Комсомольська правда в Україні”. Кінолог та його друг зателефонували до міліції. Його мати знайшли дуже швидко – очевидці підказали, що бачили жінку, яка до лісу заходила з візком, а вийшла вже без нього. Жінка каже, що збирала в лісі шишки, а потім пішла додому, бо втомилася. А про візок забула. Після огляду лікарів, виявилося, що хлопчик хоч і змерз, але не переохолодився. Проте медиків турбує його психологічний стан – він сильно злякався.

“Малюк і досі не сказав жодного слова і не всміхнувся”, – розповідає начальник прес-служби миколаївського облздоров`я Юрій Багрянцев.

 Олег Грецький, який знайшов хлопчика, кожного дня телефонує до лікарні і розпитує про стан малюка. Він уже вирішив, що якщо маленького Владислава поселять у притулку, він встане у чергу на всиновлення.

За матеріалами: life.pravda.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “Собака врятував дитину, яку мати залишила помирати в лісі”
  1. В Украине наступает страшное время . Везде где только можно надо присматриваться к проблемным матерям с маленькими детьми . Априори надо считать что такая мать может пойти на преступление чтоб избавиться от ненужного ей ребенка . Надо помочь такой матери и поддержать материально или хотя бы советом . Чтоб она не чувствовала себя одинокой Куда смотрит местная церква .

  2. Молодец Олег… Какой тварью зачастую не оказывается мать…постскриптум она обычно права…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *