У Миколаєві відзначать найкращі шкільні газети країни - газета26-28 квітня у Миколаєві відбудеться нагородження XV Національного конкурсу шкільних газет. Організаторами конкурсу виступили Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення. 

Конкурс було запачотковано у 1997 році. Участь у ньому тоді прийняло біля 50 шкільних газет Миколаєва. Як повідомляє прес-центр Національного конкурсу шкільних газет, цього року участь прийняло 3011 конкурсних робіт – стінні, друковані та електронні газети, теле-, фото- та радіорепортажи з усіх областей України, а також з РФ та Болгарії. 

Гліб Головченко, секретар Національної спілки журналістів України, президент Національного конкурсу шкільних газет: “З кожним роком роботи, які подають юнкори на участь в Національному конкурсі шкільних газет стають все більш професійними. Сьогодні частина юнкорівських медіа може вже змагатися в тому числі і з дорослими ЗМІ, адже за якістю контенту газети юних кореспондентів іноді бувають набагато цікавішими, ніж видання їх дорослих колег, а головне, що можна із впевненістю сказати, що ці юнкорівські видання дійсно мають попит серед своєї аудиторії”.

За матеріалами Освітнього порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *