В Україні живе хлопчик-двійник героя фільму «Один вдома» - p 65912 2 gallerybigУ селі Нове Давидково на Мукачівщині з’явилася місцева знаменитість – трирічний Крістіан Балаж, який як дві каплі води схожий на героя з популярної американської комедії «Один вдома».

Неймовірну схожість хлопчика на голлівудського актора Маколея Калкіна (який зіграв малого розбишаку Кевіна) якось помітили на вулиці випадкові перехожі – і в селі, і в дитячому садочку відтепер Крістіана кличуть тільки «Кевіном». Щодня  обов’язково знайдуться охочі сфотографуватися з малюком-двійником.

Сам Крістіан ще не знає, ким хоче стати у майбутньому. Але фільм, який звикли демонструвати по телевізору під Новорічні свята, вся родина дивиться із задоволенням. Єдине, що не залишають Крістіана вдома самого – аби не повторив чогось із побаченого на практиці.

До речі,  справжньому Маколею Калкіну вже 32 роки, він двічі був одружений і довгий час майже не знімався у кіно через сімейні негаразди. Наступного року він планує повернутися на екрани у фільмі «Співробітник».

В Україні живе хлопчик-двійник героя фільму «Один вдома» - 758403127
Калкін
В Україні живе хлопчик-двійник героя фільму «Один вдома» - p 65912 3 gallerybig1
Балаж

 

 За матеріалами: mukachevo.net

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “В Україні живе хлопчик-двійник героя фільму «Один вдома»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *