В одній з лікарень Лондона, King’s College Hospital, маленьким пацієнтам, яких мають прооперувати, дозволено добиратися з відділення до операційної на самокатах-скутерах, повідомляє The Daily Telegraph. Це зроблено в психотерапевтичних цілях – так персонал сподівається відволікти дітей і зробити перспективу оперативного втручання менш лякаючою.

– Операція – це стрес для всіх пацієнтів, особливо для дітей. Самокати – хороший засіб для розваги тих, хто відчуває страх перед операцією, – зазначила фахівець з ігрової терапії Джекі Емброуз, яка співпрацює з лікарнею.

У рамках благодійної кампанії в лікарню вже передані вісім дитячих скутерів для пацієнтів і два дорослих – для супроводжуючих їх медсестер. Дітям дозволено користуватися самокатами тільки на території ігрової кімнати і під наглядом медперсоналу та по дорозі на операцію, при цьому на них мають бути надіті шоломи, налокітники і наколінники. Безконтрольное катання лікарняними коридорами заборонено.

Як зазначає персонал лікарні, самокати – ідеальний спосіб підтримки фізичної активності дітей в умовах стаціонару, особливо це стосується тих пацієнтів, які змушені місяцями залишатися у відділенні.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу