В Івано-Франківську записати дитину в садок можна через інтернет - 2Запровадження електронної реєстрації дітей для вступу у дитячі садки не тільки значно спростило процедуру запису для батьків, а й допомагає освітянам контролювати кількість дошкільнят, які ще чекають своєї черги, в режимі он-лайн.

Перший етап нового проекту стартував з 10 лютого 2012 року. Як зазначила керівник проекту начальник експертно-аналітичного відділу міськвиконкому Христина Федотова, ідея впровадження такої схеми виникла із практичної необхідності впорядкування реєстру дітей задля визначення точної кількості перебуваючи у черзі дошкільнят та для спрощення шляху їх вступу у заклади.

З лютого по квітень проект впроваджувався у два етапи. До 31 березня проводилася перереєстрація дітей, що до 10 січня 2012 року стояли на обліку в окремих садочках, а з 1 квітня розпочалася нова загальна реєстрація дошкільнят.
За три місяці існування проекту організатори змогли побачити його позитивні моменти і труднощі реалізації.Відповідно до поданих списків завідуючими ДНЗ, кількість дітей, яка підлягала перереєстрації, становила 5 678 осіб. За підсумками перереєстрації, 2982 особи (фактично половина) потвердили свою черговість у відповідних ДНЗ та внесені до електронного реєстру. Заявники, що пройшли перереєстрацію, однозначно відчули позитивні зміни, адже часто їх порядковий номер виріс і тепер вони бачать його на веб-сайті. Фактично, заявник, котрий чітко дотримався правил електронної реєстрації та завчасно пройшов процедуру, потенційно буде зарахованим до вибраного ДНЗ.
За матеріалами paralleli.if.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “В Івано-Франківську записати дитину в садок можна через інтернет”
  1. Ми самі з Тлумача Івано франківської області ,але зараз жевем в Івано Франківську не за пропискою.Дитині півтора року минуло і ми не записали в садік.Зараз хочем записати но незнаєм як.І чи є шанс що дитина взагалі піде в садік?

    1. Шановна пані Мирослава, законом передбачений перелік документів, які батьки повинні надати при зарахуванні дитини до дитячого садка. Це лише медична довідка, копія свідоцтва про народження дитини та заява батьків. Прописку вимагати не мають права. Це нам пояснила Тамара Вікторівна Панасюк, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, начальник відділу дошкільної та початкової освіти Міністерства освіти і науки України.
      Для того, щоб уникнути зайвого клопоту, радимо скористатися системою електронної реєстрації для вступу у дитячі садки https://reg.isuo.org/
      У тому разі, якщо виникнуть якісь непередбачувані складнощі з улаштуванням дитини до дитсадка, то вам варто звернутися до місцевого управління освіти у відділ дошкільної та загальної середньої освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *