Над прірвою. Або небезпечна дорога до школи - индонезия 1Над прірвою. Або небезпечна дорога до школи - индонезияДітлахи з Індонезії щодня ризикують своїми життями вирушаючи в школу.
Переправляються вони через акведук, це подоба моста, тільки побудоване воно було зовсім для інших цілей і не пристосоване для руху пішоходів.
Дивовижно, як батьки відпускають їх самих.
Він призначався для транспортування води, і дерев’яна конструкція пов’язує два населених пункти – Суро-Вілледж і Племпанген-Вілледж. Навіть якщо це було б дуже небезпечно, жителі сіл воліли б використовувати акведук, ніж ходити на відстань більше п’яти кілометрів.
Діти в шкільній формі їздять на велосипеді по дошках, а дорослі використовують його для того, щоб з’їздити в магазин, купити продукти і все необхідне для дому.
У цьому році група дітей в провінції Лебак була врятована з висячого мосту, який впав у ріку. Діти три місяці не ходили в школу, тому що всі мости пошкодило повінь.
Незважаючи на погане транспортне сполучення на індонезійському острові, він, з населенням 137 000 000, є  одним з найбільш густонаселених місць на земній кулі (щільність населення – 979 чол. / Км ?).
       За матеріалами сайту fishki.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *