Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про оприлюднення 27 листопада 2012 року на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення») проекту Положення про депозитарій електронних освітніх ресурсів.

Проект Положення розроблено на виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року з метою створення депозитарію для зосередження в одному місці і надання доступу до сучасних електронних освітніх ресурсів, призначених для викладання різних дисциплін відповідно до державних освітніх стандартів та самостійної роботи учнів.

Зазначений документ розроблявся із залученням місцевих органів управління освітою, представників заінтересованих центральних органів виконавчої влади та громадськості.

У проекті Положення визначається поняття базового термінологічного апарату, порядок розробки та організації депозитарію електронних освітніх ресурсів  для дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти..

Пропонуємо заінтересованим центральним органам виконавчої влади, іншим юридичним і фізичним особам подавати пропозиції та зауваження в електронному вигляді за адресою: e-mail eduikt@gmail.com, тел. (044) 248-18-16

Мельник Оксана Миколаївна.

Пропозиції та зауваження просимо подавати до 27 грудня 2012 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу