17-23 листопада 2012 року у Львові відбувся чемпіонат України із кульової стрільби серед юнаків та дівчат 1994 р.н. та молодших. Учасники змагались в 16 видах програм.

У стрільбі з ПП-2 перше місце серед дівчат посіла Анна Миронюк (Одеська обл.), другою стала Дарина Кравченко (Одеська обл.), третьою – Аліна Вербицька (Дніпропетровська обл.).

У вправі МП-5 перемогу святкувала представниця Львівської області – Ксенія Юрченко, другою стала Юлія Бороденко (Рівненська обл.), третью – Поліна Конарева (Дніпропетровська обл.).

У змаганнях з гвинтівки у вправі ГП-4 перемогу здобула Світлана Огер (Вінницька обл.), друге місце посіла Марина Чижова (Дніпропетровська обл.), третє – Інна Кащук (Вінницька обл.).

У стрільби з малокаліберної гвинтівки у вправі МГ-5, здобувши другу перемогу, кращою стала Світлана Огер (Вінницька обл.), друге та третє місце розподілили киянки Олена Чміль та Вікторія Мальована відповідно.

У стрільби з малокаліберної гвинтівки у вправі МГ-9, здобувши третю золоту нагороду чемпіонату, кращою стала Світлана Огер (Вінницька обл.), друге та третє місце розподілили представниці Донецької області Вікторія Корж та Аделіна Козиміна відповідно.

У стрільбі по рухомій мішені у вправі ГП-11 перемогу здобула Марія Крамар (Львівська-Вінницька обл.), друге місце посіла Юлія Тимошко (Чернігівська обл.), третьою стала Дарина Рожнатовська (Чернігівська обл.).

У вправі ГП-11 (стрільба по рухомій мішені ) перемогу здобула представниця Львівської області Надія Дєньгіна, друге місце посіла Катерина Гаврюшенко (Луганська обл.), третьою, здобувши другу нагороду чемпіонату, стала Марія Крамар (Львівська-Вінницька обл.).

У змаганнях серед юнаків у вправі з пневматичного пістолету ПП-2 першим став Олексій Сидоренко (АР Крим), другим, поступившись одним очком, – Павло Коростильов (Львівська обл..), третім – Денис Токар (Херсонська обл.).

Найвище місце в змаганнях з малокаліберного пістолету МП-11 та друге золото чемпіонату здобув Олексій Сидоренко (АР Крим), другим – Павло Коростильов, здобувши друге срібло (Львівська обл..), третім – Денис Токар (Херсонська обл.).

У вправі МП-5 перемогу та третю нагороду чемпіонату здобув Павло Коростильов (Львівська обл..), другим – Олег Зуб (Ів.-Франківська обл..), третім – Андрій Шклярук (Вінницька обл.).

У стрільбі з гвинтівки ГП-4 перше місце посів Андрій Колесніков (Дніпропетровська обл.-Київ), друге – Тарас Андрушко (Львівська обл.), третє – Олександр Колохов (Дніпропетровська обл.).

У стрільбі з малокаліберної гвинтівки МГ-5 перше місце посів Олександр Колохов (Дніпропетровська обл.), друге – Тарас Андрушко (Львівська обл.), третє – Андрій Колесніков (Дніпропетровська обл.-Київ).

У вправі МГ-9 кращим став Андрій Колесніков (Дніпропетровська обл.-Київ), друге місце посів Олександр Колохов (Дніпропетровська обл.), третє – Антон Клемпарський (АР Крим).

У змаганнях по рухомій мішені у вправі ГП-11 перемогу здобув Владислав Щепоткін (АР Крим.), друге місце посів Ігор Кізима (Львівська обл.), третє – Ігор Палишин (Львівська обл.).

У вправі ГП-11 (стрільба по рухомій мішені ) перемогу здобув Владислав Щепоткін (АР Крим.), друге місце посів Назар Коваль (Ів.-Франківська обл.), третє – Ігор Палишин (Львівська обл.).

У командному заліку першою стала команда Львівської області, а другою – команда Дніпропетровська, третьою – команда Вінниці.

Участь в змаганнях взяли 249 спортсменів, які представляли 24 команди з 16 областей України, АР Крим та м. Києва.

За інформацією Держмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу