Театральне бієнале під час Дня відкритих дверей - teatrЩо ближче до закінчення навчального року, зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії, то активнішими стають вищі навчальні заклади. А щоб привернути увагу і змусити повернутися уже з документами на вступ – дивують майбутніх абітурієнтів.

Харківський національний університет мистецтв імені І.Котляревського, наприклад, заманює майбутніх студентів майстер-класами та виставами.

У суботу, 12 квітня, студенти другого, третього та п’ятого курсів театрального факультету покажуть, чого навчилися у виші, й особисто розкажуть потенційним колегам про навчальний заклад.

На відвідувачів Дня відкритих дверей у Харківському університеті мистецтв чекають тренінги з майстерності актора, режисури театру анімації, сучасного танцю. Окрім того, для вступників консультації проведуть заслужений діяч мистецтв України Олександр Аркадін-Школьник (майстерність актора драматичного театру та кіно) та заслужений артист України Володимир Горбунов (майстерність актора та режисури театру анімації).

Після обіду для абітурієнтів заплановані три вистави: «Отак загинув Гуска», «Мумми-трель в 4 такта 5 сердец и без антракта», «У ритмі бугі-вугі».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *