Міжнародній освітній проект «Бізнес тиждень» реалізується співтовариством, до якого входить понад 90 ВНЗ Європи. Він надає можливість студентам та викладачам обмінятися досвідом за різноманітними економічними тематиками і сприяє культурному обміну між країнами-учасницями.

Під час «Бізнес тижня» молоді фахівці пройшли стажування в  таких потужних компаніях, як: найбільший логістичний та індустріальний центр Європи й найбільший порт світу до 2005 року (350 млн. користувачів) –  «Port of Rotterdam»; найбільший виробник та постачальник природного газу й електричного струму в Нідерландах (більше 2 мільйонів клієнтів) –  «Eneco» та міжнародний посередник, лідер в галузі реалізації морських логістичних та офшорних проектів – «Van Oord».

Національний гірничий університет цього року представляла  Ксенія Тюхменьова, асистент кафедри менеджменту виробничої сфери НГУ, Світлана Тяжельникова, студентка 4-го курсу факультету менеджменту НГУ і Антон Косолапов, студент 3-го курсу фінансово-економічного факультету НГУ. Одна з груп, в яку увійшли студенти нашого вузу працювала з компанією «Van Oord». Їх завданням було передбачити можливі ризики при будівництві порту в Індонезії та знайти шляхи мінімізації цих ризиків.

Цьогорік «Бізнес тиждень» відбувся на базі Роттердамського університету прикладних наук (м. Роттердам, Нідерланди) за тематичним спрямуванням «Ризик менеджмент», який зібрав більше 50 студентів з 10 вищих навчальних закладів 9 країн світу (Бельгія, Китай, Німеччина, Чехія, Латвія, Україна, Нідерланди, Польща, Фінляндія). Студенти ознайомились з європейським підходом організації зборів та презентацій, а також відвідали головні офіси вищеназваних кампаній.

 

За матеріалами ІАЦ НГУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу