Великодні перлинки - студентів навчать мистецтва писанкарства - kvilingОстанній тиждень перед Великоднем – найбільш метушливий. Це період найсуворішого посту, приготувань до свята, прибирання в Чистий четвер, випічка пасок і, звісно, малювання писанок і крашанок.

Напередодні одного з найбільших релігійних свят Київський національний університет технологій та дизайну і Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника вирішили провести серію майстер-класів. Причому не лише навчити своїх студентів мистецтва розпису по яйцю, а й розповісти про українську культуру. Обіцяють поєднати приємне з корисним.

Великодні зустрічі для умільців відбудуться 16 квітня. Київський національний університет технологій та дизайну цього дня запропонує відвідувачам науково-технічної бібліотеки культурно-просвітницьку програму «На білому яйці…». Охочих навчать малювати писанки та ознайомлять із традиціями розпису і його тлумаченням.

Прикарпатський національний університет запрошує всіх до Інституту туризму.  Там відбудеться майстер-клас із виготовлення декоративної писанки «Великодній квілінг». Його проведе художниця Світлана Семонюк-Бедрус.

Окрім того, відвідувачі зможуть ознайомитися з роботами першо- та другокурсників факультету «Готельно-ресторанна справа».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *