Ад’юнкти цивільного захисту - adunktНововведення, якого Державна служба України  з надзвичайних ситуацій ще не бачила. Вперше в історії ДСНС Національний університет цивільного захисту запускає нові спеціальності в ад’юнктурі.

Відтепер Національний університет цивільного захисту готуватиме молодших наукових співробітників для роботи у вищих військово-навчальних закладах із таких напрямів: «Пожежна безпека», «Цивільний захист», «Психологія діяльності в особливих умовах», «Механізми державного управління». Відповідне рішення прийняла атестаційна колегія Міносвіти 3 квітня цього року. Про це повідомляє прес-служба університету.

Зазначимо, що право навчатися в ад’юнктурі мають випускники вищих навчальних закладів за кваліфікацією спеціаліст або магістр. Окрім того, їм необхідний робочий стаж від двох років. Водночас випускники вишів, котрі закінчили ВНЗ із відзнакою і мають рекомендації вченої ради, можуть вступати одразу після закінчення навчання.

Вступні іспити зі спеціальності, філософії та іноземної мови відбуватимуться у вересні. Однак до 1 червня абітурієнти мають подати до університету необхідні документи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *