На базі Інституту юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Подвиг в Сталінграді – шлях до великої перемоги», присвячена 70-річчю Сталінградської битви та визволення Луганщини від нацистського поневолення.

«Я бажаю, щоб сьогодні ви не тільки мали змогу поринути в історичне минуле нашого народу, а й перенести подвиги героїв Сталінградського бою в сучасність, – звернулася до учасників конференції заступник директора Інституту юриспруденції та міжнародного права СНУ ім. В. Даля з науково-дослідної роботи кандидат юридичних наук, доцент  Галина Капліна. – Наша країна шукає шляхи свого патріотичного розвитку, і це сьогодні – головний стратегічний напрям».

У роботі наукового заходу взяли участь представники Далівського університету, а також ВНЗ Волгоградської, Белгородської та Воронезької  областей Російської Федерації. Конференції передувала художньо-творча частина: студенти СНУ ім. В. Даля у військовому вбранні зачитали вірші на воєнну тематику, а також заспівали відому пісню «Катюша».

Тема конференції та наукового пошуку актуальна та має велике значення, адже перемога радянських військ у Сталінградській битві суттєво змінила подальший хід Великої Вітчизняної війни.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу