Словаччина готова профінансувати українських студентів - slovacynaУряд Словацької Республіки виділив кошти на навчання в магістратурі й аспірантурі українських студентів. Стипендії можуть бути призначеними за такими спеціальностями: педагогіка та педагогічні науки; суспільні науки та біхевіоризм; економія і менеджмент; екологія та природозбереження; архітектура і будівництво; інженерія, конструкції, технології, виробництво, шляхи сполучень; сільське господарство; лісівництво; водне господарство.

Щоб узяти участь у конкурсі на отримання словацької стипендії, до 29 травня студенту необхідно зареєструватися на порталі www.vladnestipendia.sk. Однак охочі здобувати освіту в публічному ВНЗ Словаччини мають володіти мовою держави, де навчатимуться.

Для цього, щоправда, існує можливість пройти інтенсивний курс вивчення словацької мови та фахових предметів. Для тих, хто пройде відбір словацькою стороною, цей курс буде безкоштовним.

Окрім того, українські студенти, які претендують на стипендію уряду Словаччини, мають подати для реєстрації рекомендації Міносвіти та свідчення позитивних оцінок, отриманих упродовж усього періоду навчання у ВНЗ України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *