Нові спеціальності у Рівненському «воднику» - vodnykНовий навчальний рік – нові спеціальності.  Національний університет водного господарства та природокористування, що в Рівному, наступного навчального року відкриває нові напрямки підготовки, про що вже зараз інформує потенційних абітурієнтів на своєму сайті.

На освітньо-кваліфікаційний рівень підготовки «Бакалавр» університет додає 12 спеціальностей. Серед них: економічна кібернетика; міжнародна економіка; документознавство та інформаційна діяльність; правознавство; маркетинг; туризм; інформатика; комп’ютерні науки; комп’ютерна інженерія; електротехніка та електротехнології; геологія; здоров’я людини.

Для здобуття ОКР «магістр» з’являться ще десять нових напрямків: менеджмент природоохоронної діяльності; прикладна екологія та збалансоване природокористування; раціональне використання та охорона водних ресурсів; гідротехніка; водогосподарське та природоохоронне будівництво; водні біоресурси; управління фінансово-економічною безпекою; управління навчальним закладом; педагогіка вищої школи; дизайн архітектурного середовища.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *