Бронежилет і рожеве шампанське. На що ще здатна жінка?   - 180px %D0%90%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%B1%D0%B8%D1%8F %D0%9C%D0%A1%D0%ADЖінки – ще ті винахідниці! Як то кажуть, нема такої речі, з якої справжня жінка не змогла б зробити капелюшок,  салат чи скандал. Якщо серйозно, то саме жінки збагатили наше життя тими речами, без яких уже важко уявити свій побут. Приміром, це…

Астролябія. Прилад для вимірювання координат небесних тіл винайшла жінка – вчений, філософ, астроном і математик – Гіпатія Олександрійська в 370 р. до н. е.Бронежилет і рожеве шампанське. На що ще здатна жінка?   - vino rose

 

Рожеве шампанське. Ніколь Барб’є Кліко в 1808 році розробила технологію «ремюаж», завдяки якій шампанське за три місяці позбавляється осаду і стає кришталево прозорим.

Циркулярна пила. Табіта Беббітт довго спостерігала за чоловіками, які пиляли колоди пилкою з двомаБронежилет і рожеве шампанське. На що ще здатна жінка?   - %D0%BF%D0%B8%D0%BB%D0%B0ручками, за які потрібно тягнути то вперед, то назад. Хоча навантаження на обох чоловіків було однаковим, колода розпилювалася тільки тоді, коли пила рухалася вперед, а при зворотному русі з колодою нічого не відбувалося.

Беббітт подумала, що це марна трата енергії і в 1810 році створила прототип циркулярної пили, що пізніше стала використовуватися в лісопильній промисловості.

Далі цікавіше…Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *