Школярів нагородили за машини та літаки - 1У Чернівцях нагородили переможців міської виставки науково-технічної творчості учнівської молоді. Виставка працювала з 26 березня на базі міського центру НТТУМ. В ній взяли участь понад 500 учнів зі шкіл, ліцеїв, гімназій, гуртків та позашкільних закладів міста.

Більшість представлених експонатів – це вироби з деревини. Як виявилося, школярі охоче займаються випилюванням, випалюванням та художньою обробкою цього природного матеріалу. Переможцями в цих номінаціях стали – Андрій Добровольський (ЗОШ № 37); Андрій Гайсан, гуртківець МЦНТТУМ; Віталій Кожокар, брати Андрій та Артем Драгінди (ЗОШ № 8);

У розділах Меблі, «Архітектура та будівництво» журі відзначило роботи Михайла Понятовського (гімназія №3), Павла Турчинця (ЧМПДЮ). Чудове враження на всіх справила робота гуртківців БТДЮ «Весела ферма».

Спортивно-технічне моделювання, електронні та радіотехнічні пристрої представили, в основному, гуртківці  МЦНТТУМ та КЮТ «Кварц» і переможцями стали:   Даніїл Олійник,  Максим Руснак, Ілля Шпаркий. Відзначено  також роботу «Моделі марсіанських космічних апаратів» Юрія Пекарського (КЮТ «Кварц»).
У розділі «Навчальні посібники» стали кращими роботи Олександра Гушуватого  (ЗОШ №30) та колективу учнів ЗОШ №5.

У розділі «Сувеніри» перемогли роботи Романа Виноградова (БТДЮ) та композиція «Родина» учнів ліцею №4. Чудові експонати історичної серії представили Сергій Тунь, Владислав Пасічник  (БТДЮ) та  Валентин Ковтун (МЦНТТУМ).

За матеріалами molbuk.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *