Американці називають дітей на честь продукціії Apple та героїв еротичних романів - 383378691У США назвали найпопулярніші імена року, що минає. За результатами досліджень сайту BabyCenter, ними стали чоловіче ім’я Ейден (або Джейден) та жіноче Софія.

“Як не дивно, але мода на екзотичні імена поступово відходить у минуле. Батьки стали більш відповідальними і серйозніше ставляться до вибору імені для своєї дитини. Вони прагнуть називати дітей іменами, що мають глибоке значення.

Наприклад Софія, у перекладі з грецької, означає “мудрість”, а Ейден – “вогняний”  кельтською. До того ж молоді пари називають своїх дітей на честь близьких і рідних” ,-заявила керівниця BabyCenter Лінда Мюрей.

Наздоганяють Софійок та Ейденів Анастейші та Греї – так звуть героїв еротичного роману “П’ятдесят відтінків сірого” британської письменниці Е. Л. Джеймс. Книгу надруковано торік, проте вона досі не втрачає популярності.

Окрім того, дітей часто називають Аннами та Крістіанами (так звати брата Грея з вищезгаданої книги)

Американці, під впливом телесеріалу “Абатство Даунтон” називають дівчаток іменами Едит, Сібіл, Кора, Ізабель, Вайолет та Дейзі, а хлопчиків – Метью, Чарлі, Річард та Джон.

Смерть Стіва Джобса привернула іще більше уваги до продукції Apple. Тож, Епл (для дівчинки) та Мак (для хлопчика) – також одні з найпопулярніших імен в Америці. Окрім того, дівчаток часто називають Сірі – на честь програми управління голосом “яблучним” комп’ютером.

За матеріалами: Вести.ru

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *