Експеримент не вдався. Школяр був вимушений "подарувати" дикій лисиці свій смартфон - 2 upload iblock 71a 71ac30806560d6ca3fd7c062e35d1ac71Норвезький 16-річний хлопець з Осло Ларс Андреас Бьорк захотів приманити дику лисицю і зняти весь процес на відео. Підліток добре підготувався: встановив на смартфон звуки, які видають кролики, взяв із собою товариша-оператора, і всі разом вони відправилися в найближчий лісовий масив.

Однак юнак не врахував двох факторів: по-перше, що лисиці цілком може сподобатися його новомодний телефон, а по-друге, що вона дуже швидко бігає. Перед тим як Ларс усе це усвідомив, йому все-таки вдалося зняти короткий ролик про те, як лісова хижачка спочатку несміливо вивчала невідому технічну «тваринку», а потім нахабно, на очах здивованого власника, схопила апарат і зникла у невідомому напрямку.

Бьорк навіть намагався дзвонити на свій номер. І руда хитрюга відповіла на дзвінок! На жаль, вона так і не сказала, коли віддасть телефон. А ще пізніше всім друзям Ларса прийшли SMS-повідомлення з цікавим для зоофілолога змістом: «Jlv In ? a0ab 34348tu ?augjoi z?lbmosdji js?g ijio sjiw».

– Ми намагалися перекласти цей текст через Google Translate, але, на жаль, там немає перекладу з лисячого на норвезький, – каже Ларс.

За матеріалами drunov.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *