Компанія продає участь у громадських заворушеннях за $127 - 2  upload iblock b11 b11dd6ac6520a5bd5d174eaee3361bb6Британська компанія «Wish.co.uk» пропонує охочим,  не молодше 16 років, узяти участь у справжніх громадянських заворушеннях протягом усього дня і отримати унікальний досвід участі в заколотів і страйків. Невдоволені крики, густий дим, яскравий вогонь, нещадні поліцейські гарантуються всього за $127. Тут учасники майбутнього конфлікту можуть пристати на сторону як бунтівників, так і захисників закону. Перед боєм кожна людина проходить підготовку, що охоплює інформацію про сучасну стратегію заколотів і їх придушення. Досвідчені бунтарі і колишні поліцейські показують різні аспекти взаємодії в натовпі, демонструють екіпіровку захисників правопорядку.

Після перерви на обід організатори ділять екстремалів на дві групи – заколотників і добре екіпіровані сили безпеки. Завданням останніх є невпинне просування крізь завали і барикади з подальшим затриманням заколотників. Бунтівники, у свою чергу, зобов’язані всіма силами стримувати натиск силовиків, закидаючи їх підручними предметами, пляшками із запальною сумішшю і натовпом виштовхуючи  зі своєї території. Незважаючи на запевняння організаторів, що їх ігри не заохочують до заворушень,   британський уряд піддає постійній критиці діяльність компанії «Wish.co.uk».

Компанія продає участь у громадських заворушеннях за $127 - 2  upload iblock 4a2 4a289364eca2ebc9916d1f81b1c2a55bЗа матеріалами drunov.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *