Визначилися переможці студліги з міні-футболу - футболНа стадіоні «Донбас Арена» серед студентів вищих навчальних закладів Донеччини відбулися фінальні поєдинки турніру з міні-футболу – Студентська ліга ФК «Шахтар».

Організаторами Чемпіонату виступили ФК «Шахтар» спільно з управлінням освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

Нагадаємо, що другий сезон Студліги ФК «Шахтар» стартував у жовтні минулого року і складався з трьох етапів. 14 команд змагалися за звання чемпіонів.

Відкривали це свято футболу представники Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (ДонНУЕТ) і Донецького юридичного інституту МВС України (ДЮІ), які зійшлися в двобої за бронзу змагань. З рахунком 2:0 перемогла команда Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Наступними на поле вийшли студенти Донецького державного університету управління і Донецького національного технічного університету, щоб поборотися за «золото». На трибунах зібралося більше 5000 вболівальників, а їх підтримка надала такий заряд бадьорості спортсменам, що гру вони показали по-справжньому приголомшливу. Футболісти з азартом, завзято на високому професійному рівні відіграли матч.  З рахунком 2:0 почесне місце на п’єдесталі посіли футболісти з команди Донецького державного університету управління (ректор – Олександр Поважний). Уже другий рік поспіль статус чемпіона підтверджує збірна команда   університету управління.

На церемонії нагородження комплект медалей і кубок Студентської ліги 2011-2012, які надані ФК «Шахтар», переможцям вручили гравець ФК «Шахтар» Тарас Степаненко і начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Юрій Соловйов. Однак, крім командних призів були вручені й індивідуальні. Так, «кращим бомбардиром» турніру з30 м’ячами визнано Олександра Кратюка з команди Донецького державного інституту здоров’я, фізичного виховання і спорту, «кращим голкіпером» був названий Володимир Французів із Донецького юридичного інституту МВС України, а звання «кращого гравця» вдруге заслужив студент Донецького державного університету управління В’ячеслав Олефіренко.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *