6 грудня 2012 року відбулася робоча зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського з головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні пані Юкіе Мокуо.

Борис Жебровський подякував пані Юкіе Мокуо за співпрацю з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту саме з питань захисту прав дітей, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.

Водночас, він підкреслив, що на сьогодні актуальним питанням, на яке звернув увагу Президент України Віктор Янукович на Всеукраїнській нараді 4 грудня 2012 року, є реформування інтернатних закладів та шкіл соціальної реабілітації. Тому Міністерство продовжує роботу в цьому напрямку та сподівається на підтримку ЮНІСЕФ.

Зі свого боку пані Юкіе Мокуо подякувала МОНмолодьспорту за проведену велику роботу щодо реформування навчальних закладів для дітей соціально незахищених категорій, у тому числі шкіл соціальної реабілітації. Важливим кроком, підкреслила вона, є прийняття постанови Кабінету Міністрів України щодо затвердження нового Положення про школи і училища соціальної реабілітації  та подальшу їх діяльність.

Водночас, пані Юкіе Мокуо висловила занепокоєння з приводу того, що школами соціальної реабілітації опікується тільки МОНмолодьспорту, адже діти, які там перебувають, як правило – діти з сімей соціально незахищених категорій, малозабезпечених та неблагополучних. Це питання має соціальне значення для країни. Тому важливим є співпраця усіх центральних органів виконавчої влади – міжвідомча співпраця. Вона запевнила, що Представництво ЮНІСЕФ в Україні готове підключитися до цієї співпраці.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу