Міжнародні чемпіони з брейк-дансу провели урок хіп-хопу для особливих дітей - xipВихованці центру соціально-психологічної реабілітації Дніпропетровська – особливі. Волею долі вони опинилися в непростих життєвих обставинах, і нині цим діткам необхідні лідери, ті, на кого можна рівнятися, з кого брати приклад і в кого можна навчатися нового.

Нещодавно реабілітаційний центр відвідали волонтери Центру соціальних ініціатив і волонтерства Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Разом із командою з брейк-дансу «East Side Bboys» вони розповіли дітям про хіп-хоп, власні історії успіху і на завершення навчили сучасного танцю – брейк-данс.

За словами переможниці торішнього конкурсу «Студент року» в номінації «Волонтер» Дарії Оніщенко, вона отримала неабиякі позитивні емоції. Дівчина  наголосила, що ця спільна справа, яку креативно творять усі суб’єкти педагогічного впливу, є напрочуд ефективною і неперевершеною. Про це повідомляє Центр соціальних ініціатив і волонтерства
ДНУ імені Олеся Гончара.

Представники Центру соціальних ініціатив ДНУ уже готуються до нових візитів. Хочуть відвідати  інші навчально-виховні заклади міста, в яких навчаються діти-сироти та дітки, які залишилися без батьківського піклування. Пообіцяли повернутися й до нинішніх дітей. Під час наступної зустрічі мають намір показати фільми про історію розвитку хіп-хоп культури та ще більше потренуватися.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *