Інтернаціонал Освіти виступає за вільний інтернет -Під час Всесвітньої конференції (WCIT), яка триває з 3 до 14 грудня у Дубаї, представники урядів розглянуть договір, що передбачає низку змін в організації роботи інтернету. У разі прийняття документа, відкриється шлях для значного обмеження вільного спілкування в інтернеті.

Пропозиції, висунуті телекомунікаційними корпораціями у взаємодії з країнами, де свобода в інтернеті вже знаходиться під загрозою, серед яких Китай, Єгипет і Саудівська Аравія, передбачають серйозні обмеження на свободу об’єднання і свободу слова.

У разі його схвалення, договір не тільки дасть змогу Міжнародному союзу електрозв’язку (спеціалізованій установі ООН) стягувати з користувачів плату за такі послуги, як електронна пошта або скайп, а й дасть можливість урядам вводити обмеження або блокувати інформацію, поширювану через інтернет.

Інтернаціонал Освіти приєднується до Міжнародної конфедерації профспілок (МКП), закликаючи уряди в усьому світі відхилити ці пропозиції і підтримати новий відкритий процес у консультаціях з усіма зацікавленими сторонами.

Членські організації Інтернаціонал Освіти і Міжнародної конфедерації профспілок на національному рівні працюють із представниками урядів, щоб переконати їх відхилити ці пропозиції.

«Якщо ми не будемо діяти, щоб запобігти введенню цих обмежень в інтернеті, запропоновані зміни становитимуть загрозу нашій здатності спілкуватися зі своїми членами. Тому важливо, щоб ми, профспілковці, відіграли активну роль у здійсненні тиску на уряди, щоб вони проголосували проти цієї пропозиції», – заявив генеральний секретар Інтернаціоналу Освіти Фред ван Левен.

І щоб не допустити введення тотального контролю в інтернеті, він закликав підписатися під петицією на сайті www.change.org/netgrab.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Інтернаціонал Освіти виступає за вільний інтернет”
  1. Ця новина з”явилася першою на сайті ІА “Наголос”, де було повідомлено також про “глобальну кампанію збору підписів”, а також про те, що “договір створить глобальний режим моніторингу Інтернет-комунікацій. Він містить, наприклад, вимогу, щоб користувачі, які відправляють і отримують інформацію, ідентифікували себе. Більше того, уряди отримають змогу закрити доступ до Інтернету у певних ситуаціях..” Приємно, що тему “свободи слова” окреслюють різні видання та інформаційні ресурси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *