Студенти можуть консультувати абітурієнтів з приводу вибору спеціальності - 1Участь студентів на добровільних засадах у приймальних комісіях дозволить зробити вступну кампанію більш ефективною та прозорою. Таку думку голова парламентського Комітету з питань науки і освіти Максим Луцький.

«Сьогодні прозорість вступу забезпечується зовнішнім незалежним оцінюванням. Також в університетах враховують середній бал шкільного атестату, який показує успішність учня протягом усього часу навчання в школі. Таким чином, у нас забезпечена максимальна об’єктивність. Однак завжди є виключення і людський фактор, тому я думаю, що студенти зможуть також вплинути на те, щоб процес вступу до ВНЗ відбувався максимально прозоро», – зазначив народний депутат.

Парламентарій також додав, що студенти можуть консультувати абітурієнтів з приводу вибору спеціальності, конкурсу, процесу подачі документів, навчальної програми з обраного фаху.

«Коли абітурієнт приходить до університету, він має відчути, що потрапив у дружню родину, де йому підкажуть, допоможуть, порадять старші товариші. В Україні ці функції може взяти на себе студентське самоврядування», – додав Максим Луцький.

За матеріалами сайту Партії Регіонів

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Студенти можуть консультувати абітурієнтів з приводу вибору спеціальності”
  1. Здравствуйте

    У меня к вам есть вопрос , касательный программы университета, так как я окончила Запорожский Национальный Университет 6 лет назад, и решила продолжить свое образование в Европе, так ка на данный момент там проживаю. Программа университета за годы моего обучения 2001/2006 годы в Университеты не сохранилась,по непонятным причинам. Ее таже нет в архиве университета, так как моя мама ходила к ректору университета, сексретарь ректора послал ее в архив университета. Там ей ответили что программы уже нет вообще и нужно е составлять заново. Затем она обратилась в деканат университета, а затем на кафедру экономической кибернетики,которую я окончила в 2006 году. На кафедре за определеную плату обещали написать эту программу, так прошло 2 месяца. Но программы до сих пор нет, секретари ссылаються на занятость преподавателей. И никто не хочет заниматся этим делом. Как мне быть в подобной ситуации, куда обратиться с просьбой о помощи. Ведь не могла же программа за 2001/2006 годы Экономического факультета, кафедры экономичекой кибернетики исчезнуть.
    С уважением Князева Катерина, бывшая студентка Запорожского Национального Университета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *