Найпопулярніші нісенітниці про кінець світу спростовує наука -Багато з тих небезпек, що відкриваються сьогодні наукою, залишаються незадіяними в пророкуваннях “кінця світу”. На даний момент висунуто безліч різноманітних варіантів “кінця світу” в 2012 році. Доктор фізико-математичних наук та заступник директора Кримської обсерваторії Олександр Вольвач аналізує 8 найпопулярніших фактів, якими ЗМІ протягом останнього часу лякають людей. Отже, публікуємо перші два спростування нісенітниць про «кінець світу».

1. Планети Нібіру або планета Х, і Ерида наближаються до Землі.
Планета Нібіру – це інтернет обман. Якщо Нібіру або планета X були б реальними і прямували на зустріч із Землею в 2012 році, астрономи могли б відстежувати це, принаймні протягом останніх десяти років, і планету можна було б побачити неозброєним оком. Планета Ерида – справді реальна, але це карликова планета, схожа на Плутон, що може наблизитися до Землі на відстань близько 7 мільярдів кілометрів.

2. Календар Майя закінчується в грудні 2012 року.
Майя зовсім не обмежували час існування Всесвіту 5 125 роками – 21 грудня 2012 року завершаться 13 “чотирьохсотліть”. Це просто початок нового “чотирьохсотрічного” циклу. Так само, як календар у вас на стіні кухні не припинить свого існування після 31 грудня, так і календар майя не припинить своє існування після 21 грудня 2012 року.

 

Далі буде…

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *