Утеплений, енергоекономний дошкільний навчальний заклад № 573 незабаром прийматиме столичних малят.

11 грудня у Оболонському районі столиці відкриють перший у Києві енергоефективний дошкільний навчальний заклад. Участь у відкритті візьмуть голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, директор місії USAID в Україні, Республіці Білорусь та Республіці Молдова Джед Бартон, директор ТОВ «ДТЕК» Максим Тімченко.

«Термосанація дитячих садочків – це стратегічно важливий проект для Києва. Ця програма дасть змогу не лише гарантувати комфортні умови виховання для наших дітей, а й істотно економити кошти на енергоресурсах. Сьогодні наше завдання – модернізувати за таким принципом усі дошкільні установи міста. Переконаний, що з часом ця практика має бути поширеною і на інші бюджетні установи Києва», – зазначив Олександр Попов.

У рамках реалізації проекту в будівлі ДНЗ № 573 здійснено ряд енергоефективних заходів: утеплення даху та зовнішніх стін, заміна вікон і дверей, модернізація внутрішньої системи опалення будівлі, реконструкція системи освітлення, впровадження дистанційної системи автоматичного збору даних про енергоспоживання тощо.

«USAID через свій проект «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» підтримує енергоефективність у галузі теплопостачання як на національному, так і на місцевому рівнях для забезпечення кращої якості, ефективності та надійності послуг з теплопостачання. Цей дитячий садок є добрим прикладом того, як заходи з підвищення енергоефективності надають дітям та їхнім вихователям необхідний комфорт за нижчих витрат», – підкреслив Джед Бартон, директор місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові.

Одразу після огляду зовнішнього стану приміщення відбудеться круглий стіл, під час якого фахівці обговорять тему: «Енергоефективність столиці: глибока модернізація приміщень у бюджетних установах».

В обговоренні візьмуть участь: голова КМДА Олександр Попов, перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, директор комунального підприємства «ГВП» Анатолій Козленко, директор місії USAID Джед Бартон, директор ТОВ «ДТЕК» Максим Тімченко.

Нагадаємо, пілотний проект з комплексної термосанації дитячого садка реалізований у Києві завдяки підписаному Меморандуму про взаєморозуміння між КМДА, проектом USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» та ТОВ «ДТЕК».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.