Перші електронні версії підручників незабаром з’являться на сайтах видавництв - стендУ видавництвах, які виконують державне замовлення з видання підручників для учнів 1 класів ЗНЗ, триває підготовка оригінал-макетів. Відповідно до плану-графіку видання та доставки підручників, до кінця квітня планується розпочати їх друк, а до середини серпня 2012 року – завершити доставку до книжкових баз обласних управлінь освіти і науки.

Зокрема, вирішено питання забезпечення школярів електронними версіями підручників. Вперше у договорах на видання підручників для учнів 1-2-х класів ЗНЗ передбачено зобов’язання видавництв розмістити електронні версії на власних офіційних веб-сайтах.

–         Раніше, при укладанні договорів з видавництвами, дану позицію не було передбачено, оскільки необхідність розміщення електронних версій підручників у мережі Інтернет не виникала, – розповів про нововведення перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослав Серебрянський. – Щоб розмістити текст будь-якого підручника, необхідно вирішити низку питань, пов’язаних з дотриманням авторських прав на твір. Починаючи з цього року, відповідно до договорів, укладених з видавництвами на виконання державного замовлення з видруку підручників, також діятимуть зобов’язання розміщувати електронні версії на власних веб-сайтах».

У 2012 році, окрім запланованого видання підручників для учнів 1 класу ЗНЗ, здійснюватиметься додаткове видання підручників для старшокласників. Це дозволить стовідсотково забезпечити учнів підручниками незалежно від зміни контингенту впродовж п’яти років.

 

За матеріалами прес-служби ІІТЗО 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *