Лауреатом Міжнародного відкритого творчого конкурсу журналістів «Срібне перо» став викладач Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олег Перетяка. Будучи лауреатом великої кількості національних конкурсів, він уперше взяв участь у творчому змаганні міжнародного масштабу.

"Срібне перо" віддали викладачу за краще журналістське розслідування -

Журналістське розслідування Олега Перетяка було визнане кращим серед понад 400 робіт представників Республіки Польща, Російської Федерації, Республіки Болгарія, США, Держави Ізраїлю та Китайської Народної Республіки.

Цьогоріч організаторами конкурсу виступили Національна спілка журналістів України та Кримська республіканська організація Спілки журналістів України.

Під час оцінювання робіт журі звертали увагу перш за все на майстерність журналістів, оригінальність і любов до своєї професії.

«Я неодноразово брав участь у різних журналістських конкурсах. «Срібне перо» – один із кращих. Тут виявили багато молодих талантів. Особливо мене вразив семикласник, який презентував власну книгу», – сказав володар срібного пера, член Національної спілки журналістів, доцент кафедри державної служби та управління ЛНУ Олег Перетяка.

Учасники конкурсу змогли насолодитися не тільки компанією колег, але й цікавою культурною програмою, до якої входили екскурсії та майстер-класи від професіоналів зі стажем.

Також у програмі конкурсу Олег Перетяка презентував свою першу книгу «Журналістика в моєму житті» і на досягнутому зупинятися не збирається. У найближчому майбутньому журналіст планує провести майстер-клас на Національній конференції журналістів-розслідувачів у Києві.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *