Уже вдруге Житомирський державний університет імені Івана Франка та Львівський національний  університет  імені Івана Франка  співпрацювали по програмі обміну магістрантами.

Як повідомляє прес-центр університету, програма, що реалізується на базі Інституту філології та журналістики  ЖДУ імені Івана Франка, набирає обертів. Так, якщо минулого року до житомирського університету приїздило шість магістрантів, то цьогоріч їх було вже семеро.

Тижнева програма обміну охоплювала навчання, ознайомлення із науково-навчальною базою ЖДУ імені Івана Франка й Інституту філології та журналістики, залучення до наукової роботи кафедр Інституту, проведення круглих столів та семінарів відповідно до кола зацікавлень молодих науковців та представлення магістрантами лекцій зі спеціальності.

Дівчата-магістрантки з ЛНУ імені Івана Франка у захваті від проведеного тижня в ЖДУ імені Івана Франка. «Нам дуже приємно, що ми були запрошені у ваш музей старожитностей, ми були вражені вашою гостинністю. Ще хотілося б поділитися враженнями від знайомства з надзвичайними викладачами ЖДУ імені Івана Франка. Вони дали слушні поради з приводу наших дипломних робіт. А щодо сумнівів і питань стосовно програми обміну і відвідин ЖДУ імені Івана Франка, то вони розвіялися, після слів секретаря нашого деканату: «Їдьте, там буде класно!». Можемо з упевненістю говорити, що саме ці слова ми скажемо наступним учасникам програми», – діляться враженнями про перебування у ЖДУ імені Івана Франка магістранти ЛНУ імені Івана Франка.

«Такі програми сприяють упровадженню новітніх освітніх технологій, зближенню студентів та пропагуванню наукової роботи серед молоді. Ця практика дуже важлива для становлення молодого науковця, адже  невимушене спілкування у колі ровесників, що мають схожі інтереси, та апробація досліджень у стінах іншого навчального закладу розгортають нові перспективи для подальшої наукової роботи. Саме тому ми й надалі будемо розвивати міжуніверситетську співпрацю,» – коментує ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Незабаром із візитом до своїх  львівських колег і друзів завітають магістранти Інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка.

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу