24 квітня 2012 року о 14.30 в  залі засідань Адміністративної ради, корпус №6,   Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за сприяння Посольства Японії в Україні планується провести ознайомлювальну зустріч українських науковців та дослідників  з програмами науково-технічного обміну Японського товариства сприяння науці (JSPS):

– Postdoctoral Fellowships for Foreign Researchers    (Докторські стипендії для іноземних вчених). До участі запрошуються молоді вчені, які нещодавно захистили наукову роботу або планують зробити це найближчим часом та виявляють бажання  продовжити наукову діяльність в Японії терміном від 1 до 2 років; також студенти-магістри та аспіранти, що пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю.

–  Invitation Fellowship Programs for Foreign Researchers (short-term, long-term).   Програма розрахована на вчених, зацікавлених у спільній науковій діяльності з японськими колегами. (короткострокові, довгострокові стипендіальні програми)

– New core-to-core program.  (Програма співробітництва наукових установ).   Запрошуються представники наукових груп для ознайомлення з можливістю співпраці з науковими групами Японії .

Прийняти участь у цьому заході можуть всі бажаючі,   попередньо зареєструвавшись по e-mail g.affair@uajc.kpi.ua або за телефоном +38 044 406 81 66. Контактна особа Вікторія Мирончук.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу