12 грудня 2012 року у Держмолодьспорту відбулася зустріч першого заступника Голови Державної Служби молоді та спорту Сергія Глущенка з керівниками проекту ООН “Молоді футбольні волонтери”.

Під час наради презентовано та обговорено результати проекту за звітне півріччя поточного року.

Проект “Молоді футбольні волонтери” розпочав свою реалізацію в сільській місцевості трьох регіонів в Автономній Республіці Крим, Херсонській та Миколаївській областях.

Головною метою проекту є внесення вкладу в досягнення Цілей розвитку тисячоліття, використовуючи волонтерство і спорт як інструмент для сприяння соціальної згуртованості, зміцнення громадянського суспільства і поліпшення фізичного та соціального здоров’я молоді (від 12 до 20 років) в боротьбі з ВІЛ, малярією та іншими захворюваннями.

Проект розрахований на три роки з 2012 до 2015 року.

Протягом 6 місяців було проведено 5 тренінгів для інструкторів та молодіжних лідерів. Близько 124 тренерів пройшли навчання щодо поглиблення знань і вдосконалення навичок ведення здорового способу життя, волентерства та методології розвитку молоді через футбол (РМФ) у сільських школах України. Участь у тренуванні за методологією (РМФ) взяло 1284 юнаків та дівчат.

Більше ніж 1000 молодих людей поінформовано за рахунок інформаційних заходів, кампаній та спортивних заходів щодо ВІЛ/СНІДу, профілактики побутового насильства та гендерної рівності.

За словами першого заступника Голови Служби Сергія Глущенка, проект “Молоді футбольні волонтери” сприяє популяризації здорового способу життя, протидії негативним явищам серед дітей та молоді.

“Здоров’я та розвиток молоді – запорука успіху будь-якої країни”, – наголосив Сергій Глущенко.

Сергій Глущенко побажав усім учасниками проекту успіхів у спортивній та соціальній діяльностях, висловив готовність до подальшої плідної співпраці.

Проект фінансується Бюро ООН зі спорту на благо розвитку та миру (UNOSDP) Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP), Програмою Волонтери ООН (UNV) в партнерстві з Державною службою молоді та спорту в Україні та Федерацією футболу України.

Участь у зустрічі також взяли голова Ради управління проектом т.в.о. постійного представника ПРООН в Україні Рікарда Рігер, програмний менеджер представництва ПРООН в Криму Куртмолла Абдулганієв, координатор проекту Одіна Саліхбаєва, начальник Організаційного відділу Федерації футболу України Євген Столітенко, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Держмолодьспорту Наталія Радчук, радник Голови Державної служби молоді та спорту Сергій Пчелін.

За інформацією Держмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу