Для школярів планують постійний шостий суботній день  - c888fe144072392840cd0b1d07ae822a bigМіністерство освіти все-такі має намір ввести навчальну суботу для білоруських школярів. Правда, поки що ця радість «світить» лише учням 10 – 11 класів, повідомляє БелТА.

Близько місяця тому Олександр Лукашенко досить негативно висловився з приводу того, що в сучасних білоруських школах діти по суботах не навчаються. Президент вважає, що навчальну суботу необхідно повернути, і завантажити школярів спортивними заняттями, щоб вони росли здоровими та допомагали розвивати білоруський спорт. Міністерство освіти, схоже, має намір втілити сподівання глави держави в життя, але тільки забувши про спорт. Принаймні, ініціатива про введення навчальної суботи обговорювалася на семінарі, який пройшов нещодавно у Глибокому. Як зазначив міністр освіти Сергій Маскевич, в 10 – 11 класи (третій щабель школи) повинні йти мотивовані школярі. У навчальних закладах повинна бути можливість реалізації програм на підвищеному рівні.

– Я підтримую думку фахівців, учителів-предметників, методистів у тому, що кращим засобом підвищення якості знань у школярів старшої ступені буде саме введення шостого навчального дня і скорочення видів факультативних занять, – сказав він.

Сергій Маскевич  наголосив, що розглядається можливість введення навчальної суботи саме для 10 – 11 класів. На заході також обговорювалися можливості впровадження в школах дистанційних форм роботи з учнями – консультацій, форумів, проектів.

За матеріалами charter97.org  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *