На «Студенському ярмарку», яка пройде у Вінницькому національному технічному університеті 24 квітня можна спробувати національну кухню різних країн, поспівати в караоке та подивитися концертну програму від кращих вокалістів.

Програма складається з трьох частин.

І частина: Представляє собою творчий ярмарок, на якому кожна з країн зможе представити свою культуру та кухні (страви не куштуються, а просто представляються у вигляді експонатів). Всі бажаючі зможуть отримати рецепти та поради від студентів іноземців. Дана частина буде проходити в період з 14.15 до 15.30 години.

ІІ частина: Дана частина собою представляє конкурсну програму «Караоке на майдані перед ГУКом». Даний конкурс проходитиме з 14.30 до 16.00. В перерві між першим та другим етапом конкурсу відбудеться нагородження учасників конкурсу, який проводила компанія ПКП серед студентів контрактників. На даному конкурсі буде відзначений кращий вокаліст, який прийме участь в конкурсній програмі.

ІІІ частина: Буде відбуватися з 16.00 до 18.00, яка собою буде представляти концертну програму за участі гуртів та вокалістів ВНЗ і не тільки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу