В Дніпропетровську відкрито Міжнародний тиждень шахового мистецтва -Президент Міжнародної шахової федерації Кірсан Ілюмжинов та губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул відкрили Міжнародний тиждень шахового мистецтва, який триватиме із 19 по 25 квітня цього року. Тиждень проходить у рамках святкування 80-річчя Дніпропетровської області та з метою розвитку інтелектуального руху в регіоні.

Вілкул та Ілюмжинов зробили перший хід, розпочавши сеанс одночасної гри на 80 шахівницях між шаховим активом Дніпропетровщини та Аліком Гершоном, гросмейстером, володарем сертифіката Книги Рекордів Гіннеса. Цей перший хід став символічним відкриттям Міжнародного тижня шахового мистецтва. Сеанс одночасної гри на 80 шахівницях пройшов у Палаці культури студентів ім. Юрія Гагаріна Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара

Також у Дніпропетровському історичному музеї ім. Яворницького відкрито виставку, присвячену історії шахів Дніпропетровщини «Хід за Ходом». Унікальним експонатом цієї виставки є Кубок Гамільтон-Рассела – головна нагорода Всесвітньої шахової Олімпіади. Кубок був виготовлений на особисті кошти Президента Британської шахової федерації Федеріка Гамільтон-Рассела з нагоди Першої всесвітньої шахової Олімпіади, яка пройшла в 1927 році у Лондоні. Цей Кубок вибороли українські шахісти на Шаховій Олімпіаді 2010 року.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *