З нагоди 50-річчя студзагонівського руху 14 грудня відбувся Всеукраїнський зліт студентських та молодіжних трудових загонів “Наша праця для тебе, Україно!”.

Захід проводився Державною службою молоді та спорту України спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Асоціація трудових об’єднань молоді України”.

Вітаючи учасників заходу, заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Вадим Сисюк зазначив, що рух молодіжних трудових загонів є однією з актуальних форм дозвілля та вторинної зайнятості молоді, яка останнім часом набуває активного розвитку.

Як зазначив заступник Голови Вадим Сисюк, святкування 50-ї річниці – можливість ще раз підкреслити важливу роль молодіжних трудових загонів у відродженні та зміцненні нашої держави.

«Можемо з впевненістю сказати, що ніщо так не об’єднує молодь, не формує в неї почуття патріотизму, моральності, почуття взаємодопомоги, прагнення бути фізично здоровим, як об’єднання молоді в трудові загони. І саме це дозволяє їм краще вивчити свій рідний край, докласти зусиль для збереження і відновлення культурних цінностей нашого народу», – наголосив Вадим Сисюк.

Протягом останніх років рух молодіжних трудових загонів в Україні набуває популярності серед молоді. Постійно зростає кількість трудових загонів та кількість молоді, залученої до роботи в загонах.

У 2008 році кількість молоді, яка брала участь у діяльності молодіжних трудових загонів, становила 52,00 тис. осіб, функціонувало 2,173 тис. трудових загонів. У 2011 році кількість молоді, що брала участь у діяльності молодіжних трудових загонів, сягнула 86,522 тис. осіб, функціонувало 3,388 тис. трудових загонів.

За попередніми даними, у 2012 році діяло 1 014 трудових загонів, в роботі яких брала участь 26 224 молодих людей.

У 2012 році підписано спільний наказ Міністерства освіти, науки, молоді і спорту та Міністерства соціальної політики “Про затвердження галузевої програми розвитку та підтримки діяльності молодіжних трудових загонів на 2012-2015 роки”.

За інформацією Держмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу