«Перша вчителька» — унікальний глянець для педагогів - PershaVchitelka 01 2012 cover 11Вийшов у світ журнал для вчителів початкових класів.

На сторінках нового видання — аналітичні статті про стан початкової освіти в Україні з коментарями фахівців, поради психологів, цікаві нариси про життя відомих людей, розважальні матеріали, історії українських вчителів і методичні рекомендації, розробки уроків і позакласних заходів, а також останні офіційні документи МОНмолодьспорту.

Чому ми вирішили зробити журнал саме для вчителів початкових класів? Насамперед тому, що сьогодні в Україні не має друкованого видання, яке призначалося б саме для цієї категорії фахівців. Більше уваги приділяється шкільним учителям-предметникам, викладачам ВНЗ, науковцям. Але, як зазначає у своєму вступному слові до журналу міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, «саме молодша школа є міцним фундаментом розвитку кожної особистості, який може забезпечити їй якісну освіту, а згодом — успішне життя».

У першому виданні журналу «Перша вчителька» ми намагалися висвітлити найбільш гострі і важливі теми для українського вчителя-початківця. Це і оновлення державних стандартів для початкової школи, і особливості повсякденної роботи зі слів самих педагогів, проблеми вчителів-пенсіонерів та педагогів з невеличких сіл. Окремо ми розповіли про професійні захворювання і причини емоційного вигорання на роботі, а також зібрали корисні поради психологів про те, як налагодити стосунки з батьками учнів і з самими школярами. Крім того, ми не забули про сторінки, які допоможуть розслабитися після важкого трудового дня і дізнатися про щось нове і незвичайне.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *