Рада студентів Інституту міжнародних відносин (ІМВ) та Дебат клуб юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловили Першому заступнику Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгену Сулімі щиру подяку за сприяння в організації поїздки до Московського державного інституту (університету) Міжнародних відносин Міністерства закордонних справ Російської Федерації (МДІМВ-Університету).

Студенти оцінюють цей візит як надзвичайно плідний з точки зору започаткування міцних засад дружньої співпраці між українською та російською молоддю. Зокрема, під час поїздки наші студенти взяли участь у моделюванні комісії ООН з попередження злочинності та міжнародного правосуддя, що надало їм можливість долучитися до обговорення проблем  міжнародної  торгівлі людьми та розглянути сутність явища «злочин» з міжнародно-правової точки зору.

За результатами зустрічі, між ІМВ та МДІМВ підписано договір про співпрацю та засновано спільно з Радою Українського земляцтва МДІМВ на базі двох ВНЗ Центр досліджень міжнародних відносин.

Окрім того, досвід перебування у МДІМВ буде використаний при моделюванні круглих столів та навчальних кримінальних процесів Дебат Клубом юридичного факультету, про що повідомив його Голова В. Данильченко.

«Високо цінуємо Вашу постійну підтримку молоді та студентства і завжди готові до співпраці», – звернулася, у свою чергу, до Євгена Суліми редактор Вісника Ради студентів А. Качайло від імені студентів ІМВ.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу