20 грудня 2012 р. об 11:00 год. в актовій залі головного корпусу Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відбудеться церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу «Слово про мого першого вчителя».

Конкурс ініційований ректоратом університету та проводиться в Україні вдруге. Поважне журі на чолі з поетом Андрієм Демиденком вже перечитало понад 1,5 тис. робіт учасників та підвело остаточні підсумки.

Проректор з навчально-методичної роботи університету, що курує цей проект, Богдан Андрусишин дещо привідкрив завісу таємничості, розповідаючи, що на початковому етапі до п’ятдесяти найкращих потрапили конкурсні роботи і учнів початкової школи, і поважних науковців, які трепетно згадують своїх перших наставників.

Головною інтригою залишається, хто ж увійде до трійок лідерів. Найцікавіше, що у конкурсі заявлені роботи і першокласників і сивочолих вчителів. Конкурсанти та лауреати змагань з’їдуться до Києва з усієї України, оскільки конкурс отримав широкий географічний вимір.

На церемонію нагородження запрошені відомі літератори, письменники, лауреати Шевченківської премії, викладачі-педагоги, представники влади й бізнесу, митці, медіа.

Місце проведення: головний корпус НПУ імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9)

Контактна особа: Людмила Кух (тел. 235-20-98, 096-95-08-418)

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу